Agenda

Yearly Monthly Weekly List
Urri

Azaro 2022

Abendu
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Events for Azaro

1

No Events
Events for Azaro

2

No Events
Events for Azaro

3

No Events
Events for Azaro

4

No Events
Events for Azaro

5

No Events
Events for Azaro

6

No Events
Events for Azaro

7

No Events
Events for Azaro

8

No Events
Events for Azaro

9

No Events
Events for Azaro

10

No Events
Events for Azaro

11

No Events
Events for Azaro

12

No Events
Events for Azaro

13

No Events
Events for Azaro

14

No Events
Events for Azaro

15

No Events
Events for Azaro

16

No Events
Events for Azaro

17

No Events
Events for Azaro

18

No Events
Events for Azaro

19

No Events
Events for Azaro

20

No Events
Events for Azaro

21

No Events
Events for Azaro

22

No Events
Events for Azaro

23

No Events
Events for Azaro

24

No Events
Events for Azaro

25

No Events
Events for Azaro

26

No Events
Events for Azaro

27

No Events
Events for Azaro

28

No Events
Events for Azaro

29

No Events
Events for Azaro

30

No Events

 

ENTSAIOAK

Jarraian, konpainiek entsegu ofizialak hasteko egunak eta ordutegiak zehazten dira.

Konpainia batzuek entsegu gehiago dituzte. Informazio gehiago behar baduzue, mesedez jar zaitezte harremanetan konpainia bakoitzarekin, informazio zehatzagoa eman diezazuen.

Ostegunean, ekainak 24, Ensayo General egingo da 22: 00etan Erromes plazatik abiatuta.

Igandean, ekainak 26, Banda eta Danborradaren entsegua egingo da 22: 30ean Urdanibia plazan

KONPAINIAEGUNA (EKAINA)ORDUA
Danborrada 262722:30 / 21:00
Banda2226 21:30 / 22:30
Behobia20222421:00
Bentas18232421:30
Meaka21222421:00
Bidasoa20222421:00
San Miguel20222421:00
Olaberria21222420:30
Ama Shantalen20222421:15
Anaka21222421:00
Buenos Amigos20222421:15
Uranzu21222421:15
Santiago21222420:45
Lapice22242421:00
Real Unión21222421:00
Azken Portu20212421:00
Belaskoenea21222421:00
 
 

ARMEN IKUSKATZEA

Ekainaren 29an, asteazkena, San Pedro egunean, hurrengo eguneko arma-alardean parte hartuko duten tropa eta armak ikuskatuko dira.

Jarraian, Armen Aldizkarirako aurreikusitako orduak eta lekuak erakutsiko dizkizuegu, ordena kronologikoan.

KONPAINIALEKUAORDUA
ZalditeriaPza. San juan15:55h
UranzuC/ Uranzu16:00h
Ama ShantalenPza. Urdanibia16:05h
BehobiaC/ Mª Junkal labandibar16:25h
BidasoaAlunda16:50h
Azken PortuC/ Darío de Regoyos17:20
Buenos AmigosPuente de Artía17:35h
MeakaIbarrola17:45h
OlaberriaEstebenea18:35h
SantiagoC/ Prudencia Arbide18:50h
ArtileriaPza. San Juan19:00h
LapiceParque Alai Txoko19:25h
BelaskoeneaColegio Belaskoenea19:40h
BentasC/ Ezurriki19:55h
AnakaPza. Florencio Iratxeta20:15h
San MiguelPza. Alberto Anguera20:30h
Real UniónPza. Del Ensanche20:45h